Greif Team Władysławowo: Nowe rozdanie -> Formela Fight Team Władysławowo

Od Października ruszamy z nowym rozdziałem w Greif Team Władysławowo Klub zmienia nazwę na Formela Fight Team. Doczekałem się czasów własnego klubu ! Wprowadzamy zajęcia dla dzieci z Brazylijskiego jiu-jitsu , na których rozwiną swoje umiejętności ogólnorozwojowe, zdobędą większą pewność siebie jak i wprowadzą do swojego życia sportową dyscyplinę, która zostawi pozytywny ślad w ich młodym życiu na długo. Dzieci zapraszamy od najmłodszych lat, a starszą młodzież zapraszamy już na grupę dla starszych.  

Zajęcia Stretchingu,  które bardzo polecam będzie prowadziła niezmiennie Magdalena Świątkiewicz ! 

Prócz zajęć sportów walki Formela Fight Team, które będą odbywały się w poniedziałki i środy,  FFT gwarantuje dodatkowe zajęcia Boksu, które prowadzić będzie Krzysztof Konkel w każdy czwartek ! 

Serdecznie zapraszamy !  Zmień swój styl życia na lepszy 🙂

 

Kontakt:|Kacper Formela
Nr tel. 884-859-777

\"\"

Poniżej przedstawiamy korzyści, które płyną z uprawiania sportów walki przez dzieci i nie tylko.

 

 1. Poprawa sprawności fizycznej Trening zawiera nie tylko ćwiczenia ogólnorozwojowe, ale także takie, które wpływają pozytywnie na zwinność, wytrzymałość i siłę fizyczną. Dzięki treningom sztuk walki poprawia się kondycja ruchowa. Poprzez systematyczne treningi ustrzeżemy dziecko przed nadwagą.

 2. Nabycie umiejętności samoobrony Bardzo często zdarza się, że rodzice zapisują swoje pociechy na treningi sztuk walk, by te nabyły umiejętności samoobrony. Nie chodzi tu tylko o właściwe zastosowanie chwytów, ale także o sposób myślenia odpowiedni w sytuacji zagrożenia

 

3. Rozwój społeczny Wynika nie tylko z poznawania przez dziecko nowych przyjaciół, kibicowania kolegom z tego samego klubu, ale również ze współzawodnictwa, które obecne jest także w grach zespołowych. Różnica polega na tym, że w przypadku sztuk walki, za sukces lub porażkę odpowiada jeden zawodnik. Motywuje to go do dalszej pracy oraz buduje w nim poczucie własnej wartości.

 

4. Wzajemny szacunek Podczas treningów sportów walki dzieci uczą się szacunku nie tylko dla kolegów z klubu, ale także przeciwników z maty. Ważnym aspektem jest też wykształcenie w dzieciach walki zgodnie z zasadami fair-play, co ma przełożenie na życie poza salą treningową.

 

5. Rozwój intelektualny Sporty walki wymagają od zawodnika ciągłego przewidywania ruchów przeciwnika, a także natychmiastowego reagowania na nie. Dzięki temu dziecko ćwiczy pamięć oraz koncentrację.

 

6. Budowanie poczucia sukcesu Dzieje się to dzięki zdobywaniu przez dzieci kolejnych pasów. Buduje to w nich poczucie sukcesu i sprawia, że nie maleje chęć rozwoju i motywacja do dalszego wysiłku.

 

 

 

 

 

 

 

 

\"\"
\"\"
\"\"
\"\"
\"\"

Trenowanie sportów walki jest świetną alternatywą dla wszechobecnych gier komputerowych. Daje dzieciom wiele frajdy i przy okazji uczy. Zaszczepia w nich poczucie własnej wartości i wytrwałość w dążeniu do celu. Wpływa korzystnie na kontakty interpersonalne i pozwala w zdrowy sposób odreagować stres i napięcie.

Zapraszamy na sale FFT !

Treningi Personalne

Treningi personalne dla każdego w każdym wieku. Każda płaszczyzna walki/ MMA:  stójka, zapasy oraz parter.  Sala na zajęcia personalne znajduje się w Rekowie Górnym.  Zapraszam do rozpoczęcia wspaniałej drogi ze sportami walki pod moim okiem. 

Kacper Formela

\"42946601_2109736712379818_5433953255228964864_o\"

#gallery-3 {
margin: auto;
}
#gallery-3 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 25%;
}
#gallery-3 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-3 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}
/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

\"\"
\"\"
\"\"
\"\"


\"\"
\"\"
\"\"
\"\"


\"\"
\"\"
\"\"
\"\"


\"\"
\"\"
\"\"
\"\"https://youtu.be/3tLQqI4YvSkhttps://www.youtube.com/watch?v=l7Y6O0Aaa70&list=PLf-Vdi0N9ACbwZJx7_7-Lju4GQSoxWHLG&index=3https://www.youtube.com/watch?v=p9WFpPdulXI&list=PLf-Vdi0N9ACbwZJx7_7-Lju4GQSoxWHLG&index=5https://www.youtube.com/watch?v=Nl7PPIJX4jw&list=PLf-Vdi0N9ACbwZJx7_7-Lju4GQSoxWHLG&index=2

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *