Polish Hip-Hop Festival 2019 Płock

Ich kredki, ich świat zmienił się w mój świat po PLHHF.        Zawsze słuchałem Hip-hopu ale nigdy nie zwracałem większej uwagi na ten gatunek muzyki. Jeden wyjazd do Płocka zmienił moje postrzeganie co do większości utworów. Kawałki, które nie robiły na mnie wrażenia zaczęły robić wrażenie. Utwory, które robiły na mnie największe wrażenie spowodowały, że na żadnym dotychczasowych koncertach nie podobało mi się lepiej i przez moment byłem w innym świecie, który pokochałem. Już dziś wiem, że nie odpuszczę kolejnego festivalu. Ludzie i klimat, to zrobiło na mnie największe wow. Na masowych imprezach, zazwyczaj pojawiają się bójki spowodowane z reguły przez alko. Tutaj tego nie widziałem. Ponad 20 tyś ludzi i zero, żadnej przemocy. Wszyscy zachowywali się jak ziomeczki i razm sie bawili. 

Dzięki Nowak vel Nowaczyński dostaliśmy wejściówki VIP i mogliśmy nagrać Vloga w lepszym wydaniu. Bardzo dziękujemy za zaproszenie Kubuś. To był naprawdę dobrze spędzony czas. 

FormelaVlog z PLHHF 2k19 zobaczycie nie tylko przebitki z koncertów najlepszych Raperów w Polsce, ale też bitwę na słowa, czyli freestyle ! Relacje z tego wypadu podzieliłem na dwie części. Dzień pierwszy relacja z GH4  oraz dzień drugi, w którym duży sprzęt miałem schowany i w prawej ręce towarzyszył mi mały ale wielki wariat wśród sportowych kamer DJI Osmo Action od www.dronexpert.eu. 

 

 

FormelaVlogPLHHF 2k19

https://www.youtube.com/watch?v=-5svDlUH7hQhttps://www.youtube.com/watch?v=2xShNhaPgtI&t=159s

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *