O mnie

Nazywam się Kacper Formela

Trenuję sztuki walki od siódmego roku życia. W wieku 11 lat profesjonalnie poświęciłem się Karate. Zacząłem trenować pięć razy w tygodniu, dzięki czemu stałem się czołowym zawodnikiem w Polsce. Trzy lata później zostałem powołany do Kadry Narodowej. 

Zdobywałem medale na Mistrzostwach Europy i Świata (m.in. srebro na MŚ w Liverpoolu w 2013 roku). Zostałem też dwukrotnym Mistrzem Świata Karate FSKA, a w marcu 2014 roku zwieńczyłem karierę w tej dyscyplinie zdobywając czarny pas. Następnie zacząłem przygodę z MMA. Mieszane sztuki walki skradły mi serce, zamieniły się w mój styl życia tak ! MMA to moja droga wojownika.
Obecnie mam 26 lata i 18 zawodowych walk na koncie (14 wygranych, 9 przed czasem).


12 marca 2022r. Zdobyłem tytuł Mistrzem federacji FEN w kategorii piórkowej. Obserwując moją karierę, tak naprawdę obserwujesz moją drogę do UFC – to moje największe marzenie i cel sportowca. Reprezentuję Mighty Bulls Gdynia trenując przy boku legendy MMA Grzegorzu „Jakubkiem” Jakubowskim. Rownież prowadzę własny klub MMA w gminie Władysławowo: Formela Fight TEAM, w którym nauczam swój styl walki.

Moje walki

Moim celem jest zostać Mistrzem UFC – najlepszej federacji MMA na świecie. Miałem już okazję reprezentować Polskę na pierwszych i drugich Mistrzostwach Świata Amatorskiego MMA federacji IMMAF, które odbyły się w Las Vegas w 2014 i 2015 roku. Dwukrotnie zająłem 5-te miejsce.

Babilon MMA

Walka, która spełniła jedno z moich wielu marzeń ! Skończyć przeciwnika nokautem w pierwszej minucie walki ! 38s🔥 Zmiana kategorii na 70 kg.

Slava Republic 1

Swój pierwszy zawowody pojedynek stoczyłem 5 grudnia 2015 roku.
Rozstrzygnąłem go na swoją korzyść już w pierwszej rundzie.

Gala Slugfest 9

Gala Slugfest 9 gdzie pokonałem Jakuba Wieczorka niepokonanego zawodnika z rekordem zawodowych walk 5-0. Serdecznie zapraszam do obejrzani walki.

Muzyka