Relacja z ACA 114 i FEN 31 / Droga po Mistrzostwo – FormelaVlog

Droga po Mistrzostwo

To był wyjątkowy czas dla mnie i mojego klubowego kolegi Bartosza Leśko. Walczyliśmy dla dwóch różnych federacji, ale dokładnie w tym samym miejscu i prawie w tym samym czasie – gdy wchodziłem w sobotę do klatki FENu, jeszcze czułem unoszące się tam emocje po czwartkowym ACA i walce Bartka… 

 Jak wyglądał ten szalony tydzień z mojej perspektywy? Co czułem wychodząc do niepokonanego rywala, który zmienił się praktycznie w ostatniej chwili? Oglądajcie nowy odcinek FormelaVlog. 

FormelaVlog 76 odcinek !

Subskrybuj mój kanał i bądź na bieżąco z odcinkami !

Nie będę ukrywał. Jestem prze szczęśliwy – zrealizowałem swój plan taktyczny. Byłem opanowany i kontrolowałem przebieg całego pojedynku. Od zawsze ciężko trenowałem i dawałem z siebie wszystko, a mimo to w końcu nadszedł ten krytyczny moment w mojej karierze – przegrałem dwie walki z rzędu, a wszystko jeszcze zbiegło się z narodzinami synka, któremu chcę wywalczyć jak najlepszą przyszłość. To właśnie wtedy tak naprawdę nauczyłem się najwięcej – podniosłem się i systematycznie poprawiałem wszystkie małe błędy, by stać się lepszą wersją Kacpra Formeli. Wiem, że tak mówi każdy fighter, ale zrobiłem to i dzisiaj jestem po dwóch mocnych wygranych – spektakularnym nockoucie na Kamilu Łebkowskim i pełnej stójkowej dominacji nad dotychczas niepokonanym Edgarem Davalosem. 

\"\"

Czuję, że tą walką udowodniłem swoją dojrzałość i wszedłem na wyższy poziom. Nadal się uczę, ale na szczęście tym razem po wygranej! Teraz jeszcze bardziej chcę walczyć, wygrywać i przekraczać swoje możliwości. 

\"\"

Dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu – Trenerom i każdej osobie, która dorzuciła swoją cegiełkę do mojego rozwoju. Chcę zostać Mistrzem FENu w wadze piórkowej. Ten pojedynek zbliżył mnie do tego celu i zrobię wszystko, by każdy kolejny dostarczał Wam niesamowitych emocji, a mnie prowadził coraz wyżej. Dzięki! 

\"\"

Moją drogę możecie śledzić również tu:

► Grupa FB: www.facebook.com/groups/176238899657942

► Facebook: www.facebook.com/kacperformela 

► Twitter: www.twitter.com/KacperFormela 

► Instagram: www.instagram.com/Kacper.Formela

Dziękuje za wsparcie ! Formela TEAM

\"\"

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *