Sport łączy ludzi – Film

Piękno sportu

Sport łączy ludzi bez dwóch zdań. Czy to jest MMA, Karate lub tańce. Sport ma to do siebie, że rozszerzasz wiele horyzontów, zaczynajac od koordynacyjnych, a kończąc na gronie znajomych. Z reguły obce osoby stają Ci się bliskie.
Wystarczy przyjść na sale treningową i już to pierwszy krok do poznawania ludzi z tą samą pasją. Ludzie, którzy się różnią wieloma rzeczami, mają tą samą pasje i tak znajdą wspólny język. Każdy z nas jest inny pod różnymi względami, jednak gdy spotykamy się w jednym miejscu z tego samego powodu okazuje się, że pomiędzy nami jest nić porozumienia. Dzięki Karate i MMA poznałem mnóstwo wspaniałych osób. Znajomości są rozległe po całej Polsce ale i na świecie . To jest właśnie piękno sportu.

\"\"
\"\"

Zapraszam do obejrzenia filmu Sport łączy ludzi – wielka walka w Afryce.
FormelaVlog to coś więcej nic zwykła relacja \"?\"

Poznawanie wartościowych osób, poznawanie osób z większą lub mniejszą wiedzą, niż twoja ale na pewno inną, którą możemy się nawzajem wymieniać, to coś wspaniałego. Przekazujemy sobie doświadczenia, które wpłynie na swój własny rozwój nie tylko fizyczny ale też intelektualny. Poznawanie nowych ludzi rozwija pod każdym względem. Zawsze będę powtarzał, że sport to jedna z najlepszych opcji, na zmianę życia, aby było bardziej wartościowe.

Dlatego Warto zakochać się w sporcie !

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *